Sponzorované odkazy:
Čaro luxusných šperkov pre Vás

Výber šperkov pre ženu

Ak ste chceli kúpiť nejaký šperk pre Vašu krajšiu polovičku, určite ste sa utopili v širokej ponuke. I keď to tak vyzerá, výber nemusí byť až tak zložitý.

Základom je aby šperky ladili. Pokiaľ už Vaša priateľka nosí nejaký šperk a chcete jej kúpiť nejaký k tomu, napríklad k prsteňu náramok, máte spolovice vyhrané. Postačí sa poobzerať po podobných šperkoch. Ak má strieborný náramok bez kameňov, nie je nič lepšie ako vybrať striebornú retiazku bez kameňov. Výber šperkov, ktoré spolu ladia, môžu uľahčiť aj sady, v ktorých sú základné šperky v podobnom štýle.

Ak už ste spolu dlhšie, určite ste začuli povzdychy nad klenotníckymi výkladmi. Rovnako môžete vychádzať už z toho o má, kľudne si môžete zobrať príklad z jej bižutérie. Ak nosí bižutériu striebornej farby s fialovými kamienkami, môžete porozmýšlať nad strieborným šperkom s ametystom.

Dôležité je aj to, ako sa správa Vaša priateľka. Ak je športovo založená, prípadne nosí ležérne oblečenie, nohavice, tričká a pod., potešíte ju menším šperkom. Pokiaľ naopak nosí blúzky, sukne a celkovo je v duši romantickou povahou, výber je treba zamerať na zložitejšie tvarované, väčšie a zdobenejšie šperky.

Foto: Diamonds - P1030093, by Lars Plougmann, (cc) attribution Share Alike

Sponzorované odkazy: